DÜĞÜN BALAYI

Bırakın, hayatınızın en özel gününe, dünya üzerindeki en etkileyici kentlerden biri şahitlik etsin. Ve mutluluğunuz tıpkı gökyüzüne uzanan peri bacaları gibi zamansız ve sonsuz olsun. Kapadakya Lodge size, hayallerinizdeki düğün ya da romantik bir balayı için önerebileceğimiz en büyülü yerlerden biri...

Kapadakya Lodge'da geçireceğiniz romantik tatilin en güzel anlarından biri hiç kuşkusuz bulutların arasında süzüleceğiniz balon turuna katılmak olacak. Yüksekler bize göre değil diyorsanız, at sırtında çıkacağınız vadi keşiflerinizi, Kapadokya Lodge'yada yiyeceğiniz romantik akşam yemeklerini ya da şömine başında yudumlayacağınız harika şarapları hayal edin. Kapadakya Lodge'da her şey kusursuz, her şey tam düşlediğiniz gibi olacak.

TOPLANTI ORGANİZASYON

Hiç bitmesin dediğiniz bir iş seyahatiniz oldu mu? Kapadakya Lodge size, Türkiye'nin en mistik coğrafyalarından birinde her anından keyif alacağınız bir iş teklifiyle geliyor:

Şimdi iş zamanı...

Lodge Konferans Merkezi size, kusursuz altyapıya ve teknolojik donanıma sahip 1 gala ve toplantı salonu, 2 ayrı salon olarak bölünebilen 1 toplantı salonu, 1 küçük toplantı salonu ve kullanışlı çalışma alanları sağlayan 40'ar kişilik 2 toplantı odasıyla birlikte fonksiyonel bir iş gezisi için aradığınız ideal koşulları sağlıyor.


Lodge Gala Ve Toplantı Salonu Ürgüp Toplantı Salonu Avanos Toplantı Salonu Zelve Toplantı Salonu
675 kişilik büyük toplantı salonu, geniş bir alanda büyük caplı organizasyonlarınız için mükemmel çözümler sunar. Ferahlık duygusu yaratan konforlu salonda, isteklerinizi doğrultusunda sinema-tiyatro ya da sınıf gibi oturma düzenleri kurulabilmektedir.

Lodge Gala ve Toplantı Salonu, banket oturma düzenindeki 450 kişilik kapasitesiyle küçük çaptaki kutlamalardan geniş katılımlı toplantılara kadar her türlü etkinliğinize cevap vermektedir.
Yönetim toplantılarınız ya da az katılım gerektiren özel toplantılarınız için 90'ar kişilik toplantı salonlarımızdan birini seçebilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda iki toplantı salonu birleştirilerek 170 m2' lik büyük bir toplantı salonu haline getirilebilir. Küçük çaplı toplantılarınız için kullanabileceğiniz Avanos toplantı odalarımız da, tıpkı Ürgüp toplantı salonları gibi birleştirilebilmektedir; böylece 80 m2'lik bir toplantı salonu haline getirilebiliyor. Bu odalar da, sinema-tiyatro ya da sınıf oturma düzenlerinde kurulabilmektedir. Yönetim toplantıları gibi daha az katılım gerektiren özel toplantılar için tasarlanmıştır. Salon, sinema-tiyatro ya da sınıf oturma düzenlerinde kurulabilmektedir.
Tüm Hakları Saklıdır 2014 © Kapadokya Lodge Ürgüp Yolu Uçhisar Yol Kavşağı Nevşehir - TÜRKİYE, Tel: 0384 213 99 45, Faks: 0384 213 50 92 info@kapadokyalodge.com.tr