TOPLANTI ORGANİZASYON

Hayallerinize hayat verebilmeyi, her anınızı unutulmaz bir anıya dönüştürebilmeyi önemsiyoruz. Bu nedenle işimizi sevgiyle ve özenle yapıyoruz. Kapadokya’da göklere yükselen her balon gibi; bizimle düzenleyeceğiniz her organizasyonda güzel anılarınız da yükselecek.

Hizmet verdiğimiz organizasyonlara göz atın:

Düğün - Balayı

Kapadokya Lodge’da, “Evet” demek için birçok neden var.
Kapadokya Lodge, hayatınızın o en özel gününde sizlere ‘değerli’ bir deneyim yaşatabilmek için var. Kapadokya’nın şahitliğinde, göz dolduran davetinizle o eşsiz günde daima başrolde olacaksınız. Profesyonel ekibimiz ve mükemmeliyetçi organizasyon deneyimimizle hayal ettiğiniz o gün eşsiz bir ‘anıya’ dönüşecek.

Kapadokya’nın ruhunu ve enerjisin, toplantılarınızda hissedin.

Şirket toplantıları ve konferansları, ürün tanıtımı ve bayi toplantıları organizasyonlarının yapılabildiği Kapadokya Lodge’da, deneyim dolu ve verimli bir gün sizleri bekliyor. Üstelik Türkiye’nin en mistik coğrafyalarından birinde, her anından keyif alacağınız eşsiz bir yerde: Kapadokya!

Ayrıcalıklar

Kapadokya’nın muhteşem enerjisini toplantılarınızda da hissedin!
Lodge Konferans Merkezi, tarihi ruhunuzda hissedebileceğiniz mimarisi, karakteristik dekorasyonu, son teknoloji görüntü ve ses sistemleri ile donatılmış, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitededir.

Lodge Konferans Merkezi, kusursuz altyapıya ve teknolojik donanıma sahip 1 gala ve toplantı salonu, 2 ayrı salon olarak bölünebilen 1 toplantı salonu, 1 küçük toplantı salonu ve kullanışlı çalışma alanları sağlayan 40'ar kişilik 2 toplantı odasıyla kaliteli ve verimli organizasyonlar düzenlemenize olanak sağlıyor.

Sizleri tanıyacağımız için çok heyecanlıyız.
En verimli gününüzü planlamak için biz hazırız. Ya siz?

Galeri

Kapadokya Lodge Otel organizasyon
Kapadokya Lodge Otel organizasyon
Kapadokya Lodge Otel organizasyon
Kapadokya Lodge Otel organizasyon
Kapadokya Lodge Otel © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.