RESTAURANT

Damaklarınıza taht kuracak ayrıcalıklarıyla…
Lodge Restoran!

Kapadokya Lodge, lezzet keşiflerine ev sahipliği yapacak restoranıyla tüm misafirlerine farklı seçenekler sunuyor. Bu nedenle her sabah, öğlen ve akşam yemeklerinde kendinizi farklı bir lezzet serüvenine hazırlayın!

Türk ve dünya mutfağından sofralarınıza serilen, en usta aşçıların elinden onlarca lezzet karar vermekte zorlanmanıza neden olacak! Kapadokya’nın tarihi ve doğal güzellikleriyle her anınız keyifle dolacak!

Türk ve dünya mutfağının en gözde lezzetleri, öğle yemeklerinde “a la carte” menü veya gruplar için isteğe bağlı açık büfe olarak sunulur. Özellikle geleneksel (yöresel) lezzetler konusunda misafirlerine sınırsız seçenekler sunan Lodge Restoran’da, her öğün farklı bir lezzet deneyimi yaşayacaksınız!

Kapadokya Lodge'da damaklarınıza taht kuracak lezzetler bizden, anınıza keyif katacak o güzel sohbetler sizden…

Kapadakya Lodge'un lezzet bahçesiyle tanışın...

Kapadokya Lodge’da misafirlerimize; sabah, öğle ve akşam yemeklerinde, kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz tamamen doğal, taze sebze ve meyveleri sunuyoruz.

BAR

Kapadokya doğal güzellikleri, tarihi, nefes kesen manzarası yetmiyormuş gibi bir de şarabıyla kalbimize taht kuruyor. Kapadokya Lodge Bar, zevk ve düşlerinize hizmet etmek için hazır.

Kapadokya Lodge sizi, dünyaca ünlü Kapadokya şarapları ve Anadolu'nun dillere destan misafirperverliğiyle ağırlamak için sabırsızlanıyor.

Şimdi gözlerinizi kapatın ve Kapadokya Lodge'un şömineli barında yörenin özel şaraplarından küçük yudumlar aldığınızı hayal edin. Sımsıcak bir şömine eşliğinde, Kapadokya'nın eşsiz güzellikteki şaraplarını tadarken, Anadolu'da binyıllardır süren lezzetli serüvenine tanık olacaksınız...

Lobby Bar, Pool Bar ve Disco Bar olmak üzere 3 farklı barımız ile harikulade vakit geçirmeye hazır olun.

Galeri

Kapadokya Lodge Otel restoranBar
Kapadokya Lodge Otel restoranBar
Kapadokya Lodge Otel restoranBar
Kapadokya Lodge Otel restoranBar
Kapadokya Lodge Otel © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.